UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wychodzi na to że w większości roboty będą tam pracować tylko 10 miejsc parkingowych.... swoją drogą to idzie ta recesja czy nie ?, Odważna inwestycja w dobie tych wszystkich zawirowań..... powodzenia.
Wychodzi na to że w większości roboty będą tam pracować tylko 10 miejsc parkingowych.... swoją drogą to idzie ta recesja czy nie ?, Odważna inwestycja w dobie tych wszystkich zawirowań..... powodzenia.