UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wychodzi na to że w większości roboty będą tam pracować tylko 10 miejsc parkingowych.... swoją drogą to idzie ta recesja czy nie ?, Odważna inwestycja w dobie tych wszystkich zawirowań..... powodzenia.


Anuluj