104
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O ile dofinansowanie Modrzewiny za 25% lepsze niż obrotnica, która nie musi być odrazu. Drugie tyle procent za kolejny most kiedy jeden jeszcze nie skończono w kwocie 200 mln z liniami brzegowymi to chyba tylko jako karta przetargowa. Nie jest źle, że rząd na to nie przystał skoro może coś czego nie ma.
ent (2022.10.07)
@ent - Port moglby rozwijać się jak rządzący wyjdą tera z inicjatywa doposażenia terminala z przybrzeżną bocznicą kolejowa suwnicą itp na wysokości Modrzewiny gdzie jest pogłebiane (od kanału Jagiellońskiego). Wtedy pogłebienie 900 metrów które nie jest w gestii samorządu mogliby odwlec.
p .s (2022.10.07)
@Jerzy Lebioda - Lebiega ty nie licz kto, za co i ile zapłaci, martw się czy ci na 4ropak VIPa w bierze wystarczy
Klakier (2022.10.07)
Proponuje taki układ. Robimy spis w Elblągu. Zasady są takie : kto jest za finansowaniem centralnym i kto jest jest za finansowaniem samorządowym. Ci co sa za finansowniem centralnym płaca 3 PLN ( tyle ile by zapłacili gdyby koszt pogłebienia był z buudzetu centralnego). Reszte wpłacaja ci Elblazanie ktorzy chca zeby koszty pokrył samorzad. Tak byłoby najsprawiedliwiej. Niby dlaczego mam płacic za zaślepionego antywróblowca?
Jerzy Lebioda (2022.10.07)

info

7  
  4
@p .s - Za połowe udziału = 50,1 i robota robiona w przyszłym roku (skończona max 3) to ujdzie
(2022.10.07)
@Cz - A ty wiesz ze ten tor trzeba pogłębiać nieustanie? Raz pogłębią i deal?
Tralala (2022.10.07)
Zmiana władzy w Elblągu potrzeba na gwałt i jakże konieczna. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.
Czekamy na PIS (2022.10.07)
Mądre Pis-owskie głowy tylko hejtują i są mądrzejsze od pana dr. hab. prof. R.Suwaj. Brawo panie prezydencie Wróblewski! Ma pan opinię i tak trzymać!
Lis (2022.10.07)
Dramat..... Miasto zarządzane przez.... inteligentnych inaczej !
Gjo (2022.10.07)

info

14  
  3
@Jerzy Lebioda - A ty kolego masz pojęcie na co ON do tej pory wydawał "twoje pieniądze"? Zapewne nie.
Jgcb (2022.10.07)