UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jerzy Lebioda - Lebiega ty nie licz kto, za co i ile zapłaci, martw się czy ci na 4ropak VIPa w bierze wystarczy

Klakier

Anuluj