UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jerzy Lebioda - Lebiega ty nie licz kto, za co i ile zapłaci, martw się czy ci na 4ropak VIPa w bierze wystarczy
Klakier
@Jerzy Lebioda - Lebiega ty nie licz kto, za co i ile zapłaci, martw się czy ci na 4ropak VIPa w bierze wystarczy
Klakier