UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuje taki układ. Robimy spis w Elblągu. Zasady są takie : kto jest za finansowaniem centralnym i kto jest jest za finansowaniem samorządowym. Ci co sa za finansowniem centralnym płaca 3 PLN ( tyle ile by zapłacili gdyby koszt pogłebienia był z buudzetu centralnego). Reszte wpłacaja ci Elblazanie ktorzy chca zeby koszty pokrył samorzad. Tak byłoby najsprawiedliwiej. Niby dlaczego mam płacic za zaślepionego antywróblowca?
Jerzy Lebioda