Wybrany wątek opinii
PIS ma kanał wroblewskiemu poglebic, obrotnice wstawić, 100 milionow w port zainwestowac, kontrahentów zalatwic, a wielki ptak tylko familie na stołki powsadza i będzie git hahaha co za dzban rodem z pzpr
Do moderacji
Odpowiedz
92
28
@Klakier - chcieli przekopu?? to niech płacą, pożytku żadnego a koszty ogromne
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
Skończ te chipsy i piwo....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Klakier - Rece opadają. Jeden bezmozg napisał komentarz i 32 bezmozgow mu przyklasnelo. Jezeli samorzad bedzie pogłebiał kanał to pojdzie to z kieszeni mieszkancow Elblaga.100 mln / 100 tys. =1000 PLN z twojej i mojej kieszeni. Jezeli zrobią to władze centralne to zapłacisz 100mln/37mln=2,7 PLN z twojej i mojej kieszeni. Niektórzy sa tak zaslepienie walkami politycznymi ze nie potrafia logicznienie myśleć. Czy go lubicie czy nie w tym przypadku Wróbel działa na waszą korzyść.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
@Jerzy Lebioda - A ty kolego masz pojęcie na co ON do tej pory wydawał "twoje pieniądze"? Zapewne nie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Jerzy Lebioda - Szkoda że w innych sprawach nie działal
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Jerzy Lebioda - zanim coś napiszesz pomysl i podsumuj przejścia dla piedzych podświetlane z fotokomórka ciągle popsute ile poszlo pieniedzy ale dziury w ulicach nie załatane po prostu PO w osobie pana Wróblewskiego tak działa chyna umówili sie zeby pieniadze wydawac na głupoty i źeby nic nie robić dla ludzi kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
"Swietny" argument. Dlatego ze ktos ci urwał 5 palcow to ty sam jestes za tym zeby urwano ci szósty:D. Dyskusja dotyczy akurat tej konkretnej sprawy. Dla miasta i elblazan korrzystniej byłoby zeby tor był pogłebiony z pieniedzy z budzetu centralnego. Nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Za całokształ mozesz wróbla rozliczyc przy wyborach.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0