UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ent - Port moglby rozwijać się jak rządzący wyjdą tera z inicjatywa doposażenia terminala z przybrzeżną bocznicą kolejowa suwnicą itp na wysokości Modrzewiny gdzie jest pogłebiane (od kanału Jagiellońskiego). Wtedy pogłebienie 900 metrów które nie jest w gestii samorządu mogliby odwlec.

p .s

Anuluj