A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To i tak nie jest sprawiedliwe, że ktoś odchodzi zgarniając profity wieloletniej kadencji, marnują miastu, jego mieszkańcom szanse na rozwój, jakiego mógł doświadczyć pod kierownictwem ludzi aktywnych i gospodarnych. Jak można poświęcić ponad 100- tys miasto z 700 letnia historią, aby zgraja liberalno lewicowych kolesiów mogła dla zemsty dowalić PiS-owi. Spaprane sprawy powinny być rozliczone imiennie, po kadencji. Powinno to obejmować również działania anty elbląskich radnych. Postawa w sprawie przekopu, to sabotaż i nijakie pseudo ekspertyzy tego nie usprawiedliwiają. Przyjdzie czas....
@Lkgdsryn - Termy już protas w Lidzbarku budował za nieswoją kasę i co najgorsza inwestycja nieudana w polsce
Elbląg to już pałac saski harlejowca i jego ekipy.
Żenada trzeba się za nich brać.
@Jerzy Lebioda - Szkoda że w innych sprawach nie działal
Jeżeli ten samorząd nic nie może to niech się poda do dymisji a może ten nowy będzie coś w końcu mógł dla naszego miasta i regionu coś zrobić ????
@Jerzy Lebioda - zanim coś napiszesz pomysl i podsumuj przejścia dla piedzych podświetlane z fotokomórka ciągle popsute ile poszlo pieniedzy ale dziury w ulicach nie załatane po prostu PO w osobie pana Wróblewskiego tak działa chyna umówili sie zeby pieniadze wydawac na głupoty i źeby nic nie robić dla ludzi kropka.
A po przejęciu portu będziemy mieli Port imieniem Lecha Kaczyńskiego. Bo oto chodzi
Prezyden Wroblewski powinien takze zamowic ekspertyze kto ma zabezpieczyc mieszkancom wegiel. I wszystko bedzie jasne.
Tak to jego zasługa, a co chcielibyście by był imienia Motorówki czy Wróbla? TUSKOLEI żaden się nie nadaje, możecie basen nazwać imienia Wróbla jako zarośniętą sadzawkę, albi Rangóry jako dom starości I ułomności władzy, która sama sobie odcieła drogę do pomocy, tu elbląska gawiedz powinna ulokować swoje uznanie I nadać tytuł niestrudzonego zamykacza, lkwidatora, kameralnisty ktory z dużego w tak oczywisty, zamienia wielkie nasze budowle, na kameralne ohydnie cudowne.
Wróblewski jest skończony, tylko kto za niego, macie jakieś propozycje?