Wybrany wątek opinii
O ile dofinansowanie Modrzewiny za 25% lepsze niż obrotnica, która nie musi być odrazu. Drugie tyle procent za kolejny most kiedy jeden jeszcze nie skończono w kwocie 200 mln z liniami brzegowymi to chyba tylko jako karta przetargowa. Nie jest źle, że rząd na to nie przystał skoro może coś czego nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@ent - Port moglby rozwijać się jak rządzący wyjdą tera z inicjatywa doposażenia terminala z przybrzeżną bocznicą kolejowa suwnicą itp na wysokości Modrzewiny gdzie jest pogłebiane (od kanału Jagiellońskiego). Wtedy pogłebienie 900 metrów które nie jest w gestii samorządu mogliby odwlec.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@p .s - Za połowe udziału = 50,1 i robota robiona w przyszłym roku (skończona max 3) to ujdzie
Do moderacji
Odpowiedz
0
0