UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuje taki układ. Robimy spis w Elblągu. Zasady są takie : kto jest za finansowaniem centralnym i kto jest jest za finansowaniem samorządowym. Ci co sa za finansowniem centralnym płaca 3 PLN ( tyle ile by zapłacili gdyby koszt pogłebienia był z buudzetu centralnego). Reszte wpłacaja ci Elblazanie ktorzy chca zeby koszty pokrył samorzad. Tak byłoby najsprawiedliwiej. Niby dlaczego mam płacic za zaślepionego antywróblowca?

Jerzy Lebioda