UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ent - Port moglby rozwijać się jak rządzący wyjdą tera z inicjatywa doposażenia terminala z przybrzeżną bocznicą kolejowa suwnicą itp na wysokości Modrzewiny gdzie jest pogłebiane (od kanału Jagiellońskiego). Wtedy pogłebienie 900 metrów które nie jest w gestii samorządu mogliby odwlec.

p .s