104
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wreszcie chyba nastąpi koniec tego lewackiego nieudacznika, bo to co oni wyprawiają jest szkodliwe dla naszego miasta. A od kiedy Pan decyduje za wszystkich elblazan. Trochę dyplomacji a nie arogancji.
Lalek (2022.10.07)

info

21  
  4
@Lubusz - No wy, na pewno nie jesteście stworzeni do pracy.
(2022.10.07)
@Klakier - chcieli przekopu?? to niech płacą, pożytku żadnego a koszty ogromne
(2022.10.07)
A lewaki ciebie.
Niszczlewactwo (2022.10.07)
A na czym straci Elbląg jesli Pis wygra?? Czy teraz i przez ostatnie lata coś zyskał?? Jezeli parlamentarne wygra Pis, (a zapewne wygra bo tzw opozycja za bardzo egoistyczna i zachlanna nz stanowiska i jak zawsze się nie dogada )to wtedy Elbląg przy pis zyska, chyba jasne jak słońce!a mieszkańcy nie zrobią sobie kuku nie kalkulując co się im opłaci!
(2022.10.07)
Skończ te chipsy i piwo....
Lubusz (2022.10.07)
Chyba ciebie coś porąbało
(2022.10.07)
Ale to dotyczy obu stron. Obie strony rzadowa i samorzadowa powinna sie dogadac tak aby było to dobre dla obywateli. Pamietaj ze kasa z budzetu samorzadu pochodzi z twojej i mojej kieszeni. Dlaczego jestesmy gorzej traktowani niż Szczecin? Czy nie jest to rodzaj dyskryminacji?
Jerzy Lebioda (2022.10.07)
@kasi- a co, pisowskim nieudacznikom skończyła się kasa?? Elblągowi też, możesz wybrać pogłębianie albo ogrzewanie szkół, fontanny, muszle koncertowe, ścieżki rowerowe, oświetlenie ulic itp, itd
.,.,. (2022.10.07)

info

3  
  7
@Klakier - Rece opadają. Jeden bezmozg napisał komentarz i 32 bezmozgow mu przyklasnelo. Jezeli samorzad bedzie pogłebiał kanał to pojdzie to z kieszeni mieszkancow Elblaga.100 mln / 100 tys. =1000 PLN z twojej i mojej kieszeni. Jezeli zrobią to władze centralne to zapłacisz 100mln/37mln=2,7 PLN z twojej i mojej kieszeni. Niektórzy sa tak zaslepienie walkami politycznymi ze nie potrafia logicznienie myśleć. Czy go lubicie czy nie w tym przypadku Wróbel działa na waszą korzyść.
Jerzy Lebioda (2022.10.07)