Wybrany wątek opinii
Miasto powinno uzależnić przekazanie udziałów portowej spółki od przestrzegania prawa przez rząd PiS. Pogłebicie tor wodny do Portu w Elblągu i możemy rozmawiać o przekazaniu udziałów. Dopiero po pogłębienie tych 900 metrów. Nie wcześniej. Rząd musi udowodnić czynem, że szanuje prawo i postępuje zgodnie z prawem. Musi się uwiarygodnić i pokazać, że może być poważnie traktowany. Inaczej to wszystkie rządowe obietnice dotyczące działań po przejęciu portu w d. można wsadzić.
Do moderacji
Odpowiedz
35
74
@Cz - twoją ok.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Cz - .prezydent Elbląga powinien porozumieć się z rządem. To jest oczywistość. Wróbel był przeciw przekopowi, teraz chce korzystać z okazji. Władze Elbląga dziury w ulicy nie potrafią naprawić, a biorą sie za port. Natychmiast na kolanach do Warszawy, jak to popsuje to mam nadzieję, że wdzięczni wyborcy zapamiętają
. Czyny to były partyjne i się skończyły.
Do moderacji
Odpowiedz
28
5
@Cz - A ty wiesz ze ten tor trzeba pogłębiać nieustanie? Raz pogłębią i deal?
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Cz - No tak rząd jest be, bo nie przestrzega prawa, co innego ktoś z ratusza-on jest czyściutki i bez skazy, wszak do sądu ma rzut beretem i jest tam częstym bywalcem. Wszyscy naokoło są źli i niedobrzy, tylko jeden jest bez skazy, tak trzymać.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
@Cz - No to masz rację powinien rząd to zrobić, później poprosić Pana Prezydenta o audiencję i złożyć mu hołd lenny. Niech żyje zaściankowość i lenistwo samorządu. Niech będzie jak było..... po co nam ten przekop skoro natura go nie zrobiła
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Cz - Sprawdź, kto jest właścicielem portów wGdańsku, Gdyni czy Hamburgu lub Rotterdamie. Wszędzie skarb państwa i gmina. Nawet Dulkiewiczowej to nie przeszkadza. Za wydane 30 tys. Zet ma coś co wszyscy wiedzieli to jest zwykły kryminał.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Wet - Tylko, że obecne państwo Polskie nas okrada! Zapomniałeś, że inflacja to okradanie społeczeństwa przez państwo?
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@Cz - Nie rozumiesz że rząd robi poprostu na złość Wróblewskimu który ciągle strajkuje z dulkiewicz, Trzaskowskim on szkodzi miastu nie musi lubić PiS ale po co strajkować kaczor specjalnie się z niego naśmiewa nawet na otwarcie przekopu go nie zaprosili...
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Ty POpaprańcu..... Ile Ci płacą? Czy to stan KLINICZNY twojej jedynej szarej komórki? O ile ją masz.....
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
@Sasuad - Ten fakt najpiękniej pokazuje, kto rządzi wolską. Banda bolszewickich tępaków bez kultury i honoru... choćby w śladowych ilościach. Tłuszczy to się podoba, bo ona prezentuje podobny poziom kultury i intelektu, i wreszcie obejmuje swoimi umysłami działania władzy... i pełni ją rozumie... Wiwat populizm i socjalizm !
Do moderacji
Odpowiedz
1
2