UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kasi- a co, pisowskim nieudacznikom skończyła się kasa?? Elblągowi też, możesz wybrać pogłębianie albo ogrzewanie szkół, fontanny, muszle koncertowe, ścieżki rowerowe, oświetlenie ulic itp, itd

.,.,.

Anuluj