UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kasi- a co, pisowskim nieudacznikom skończyła się kasa?? Elblągowi też, możesz wybrać pogłębianie albo ogrzewanie szkół, fontanny, muszle koncertowe, ścieżki rowerowe, oświetlenie ulic itp, itd
.,.,.
@kasi- a co, pisowskim nieudacznikom skończyła się kasa?? Elblągowi też, możesz wybrać pogłębianie albo ogrzewanie szkół, fontanny, muszle koncertowe, ścieżki rowerowe, oświetlenie ulic itp, itd
.,.,.