104
07.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wybudujcie mi dom a ja w nim zamieszkam to myślenie wróbla.
(2022.10.07)

info

28  
  5
@Cz - twoją ok.
(2022.10.07)
Przecież Andiu Duda powiedział że przekop jest tylko symbolem pokazania Putinowi że umiemy ryć pod sobą i budować bez biznes planu, ot dla zgrywu i politycznej hucpy. A barki z Kaliningradu i tak pływają starą pogłębianą trasą... i przekop mają w swoim " Przekopie " czyli w d... ie... @ Fiut
(2022.10.07)

info

10  
  17
Ten samorząd to śmiech na sali.
Mietek22 (2022.10.07)

info

22  
  4
@Cz - .prezydent Elbląga powinien porozumieć się z rządem. To jest oczywistość. Wróbel był przeciw przekopowi, teraz chce korzystać z okazji. Władze Elbląga dziury w ulicy nie potrafią naprawić, a biorą sie za port. Natychmiast na kolanach do Warszawy, jak to popsuje to mam nadzieję, że wdzięczni wyborcy zapamiętają . Czyny to były partyjne i się skończyły.
Wet (2022.10.07)
Już naukowo udowodniono, że człowiek nie jest stworzony do pracy. Teraz mamy jeszcze dowód, że z definicji obecny prezydent i rada nie nadają się na gospodarzy, a wystawiono nam za to rachunek. Taki naukowiec, jak i przedmiot badania oraz zleceniodawca :-(
Lubusz (2022.10.07)
Wróbel wsiadaj na harleya i spadaj z Elbląga ty nic nie możesz dziadu jeden
Ppp (2022.10.07)

info

26  
  8
Ta starcza mentalność zrujnuje tu wszystko, gdzie nowe pokolenie bo juz ani oglądać ani czytać tych wszystkich newsów z serii mchu i paproci się nie chce! Idzcie juz w chol... ę do lamusa historii!!!!
(2022.10.07)

info

17  
  4
Niekoniecznie, wypraszam sobie!!!ale pewnie pisał pełowiec!
(2022.10.07)
W sprawie obecnego rządu w Polsce, tak referendum.
(2022.10.07)