Wybrany wątek opinii

A na czym straci Elbląg jesli Pis wygra?? Czy teraz i przez ostatnie lata coś zyskał?? Jezeli parlamentarne wygra Pis, (a zapewne wygra bo tzw opozycja za bardzo egoistyczna i zachlanna nz stanowiska i jak zawsze się nie dogada )to wtedy Elbląg przy pis zyska, chyba jasne jak słońce!a mieszkańcy nie zrobią sobie kuku nie kalkulując co się im opłaci!
(2022.10.07)
Chyba ciebie coś porąbało
(2022.10.07)
Powrót do komentarzy