UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ale to dotyczy obu stron. Obie strony rzadowa i samorzadowa powinna sie dogadac tak aby było to dobre dla obywateli. Pamietaj ze kasa z budzetu samorzadu pochodzi z twojej i mojej kieszeni. Dlaczego jestesmy gorzej traktowani niż Szczecin? Czy nie jest to rodzaj dyskryminacji?

Jerzy Lebioda