UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Klakier - Rece opadają. Jeden bezmozg napisał komentarz i 32 bezmozgow mu przyklasnelo. Jezeli samorzad bedzie pogłebiał kanał to pojdzie to z kieszeni mieszkancow Elblaga.100 mln / 100 tys. =1000 PLN z twojej i mojej kieszeni. Jezeli zrobią to władze centralne to zapłacisz 100mln/37mln=2,7 PLN z twojej i mojej kieszeni. Niektórzy sa tak zaslepienie walkami politycznymi ze nie potrafia logicznienie myśleć. Czy go lubicie czy nie w tym przypadku Wróbel działa na waszą korzyść.
Jerzy Lebioda