UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie chyba nastąpi koniec tego lewackiego nieudacznika, bo to co oni wyprawiają jest szkodliwe dla naszego miasta. A od kiedy Pan decyduje za wszystkich elblazan. Trochę dyplomacji a nie arogancji.

Lalek

Anuluj