UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie chyba nastąpi koniec tego lewackiego nieudacznika, bo to co oni wyprawiają jest szkodliwe dla naszego miasta. A od kiedy Pan decyduje za wszystkich elblazan. Trochę dyplomacji a nie arogancji.
Lalek
Wreszcie chyba nastąpi koniec tego lewackiego nieudacznika, bo to co oni wyprawiają jest szkodliwe dla naszego miasta. A od kiedy Pan decyduje za wszystkich elblazan. Trochę dyplomacji a nie arogancji.
Lalek