UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A na czym straci Elbląg jesli Pis wygra?? Czy teraz i przez ostatnie lata coś zyskał?? Jezeli parlamentarne wygra Pis, (a zapewne wygra bo tzw opozycja za bardzo egoistyczna i zachlanna nz stanowiska i jak zawsze się nie dogada )to wtedy Elbląg przy pis zyska, chyba jasne jak słońce!a mieszkańcy nie zrobią sobie kuku nie kalkulując co się im opłaci!