UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Klakier - Rece opadają. Jeden bezmozg napisał komentarz i 32 bezmozgow mu przyklasnelo. Jezeli samorzad bedzie pogłebiał kanał to pojdzie to z kieszeni mieszkancow Elblaga.100 mln / 100 tys. =1000 PLN z twojej i mojej kieszeni. Jezeli zrobią to władze centralne to zapłacisz 100mln/37mln=2,7 PLN z twojej i mojej kieszeni. Niektórzy sa tak zaslepienie walkami politycznymi ze nie potrafia logicznienie myśleć. Czy go lubicie czy nie w tym przypadku Wróbel działa na waszą korzyść.

Jerzy Lebioda

Anuluj