UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wpisowicze, Fani PiS - Wybory samorzadowe dopiero za 2 lata, wiec tak się nie napinajcie z totalną krytyką prezydenta Wróblewskiego.
Wpisowicze, Fani PiS - Wybory samorzadowe dopiero za 2 lata, wiec tak się nie napinajcie z totalną krytyką prezydenta Wróblewskiego.