Wybrany wątek opinii
Wszystkie porty zalewu wlasnie sie rozbudowuja. Mały Frombork za kwote 17mln zl! A Elblag zosanie chyba z tym przekopem jak Himilsbach z angielakim, bo um myslal, ze dostanie wszystko na tacy. Rzad, ktory jest notorycznie krytykowany przez um, mial zrobic przekop, tor wodny, regularnie poglebiany, obrotnice, nowe nadvrzeza.
Um myslal, ze dostanie wszystko za darmo i dalej bedzie krytykowal rzad, bo port mu sie nalezy jak psu buda? Slabo, bardzo slabo. Okazuje sie ze um w ogole nie jest przygotowany na przekop. Nie maja pieniedzy i portu tez oddac nie chca. Czyli ma zarastac? Moj sasiad jest ogrodnikiem i ma psa. To jedyne co przychidzi na mysl w tej sytuacji
Do moderacji
Odpowiedz
26
4
@Ferdek.Schichau - Frombork za forsę z urzędu Morskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@GłębokaMyśl - No wlasnie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0