UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie otwiera sie kolejna furtka pod turystykę! Rejsy stakiem łączącym zalew z baltykiem, rejsy statkiem przez pochylnie, przejazd koleją nad zalewową (zabytkową parowa lokomotywę), wybudować basen z prawdziwych zdarzeń, rozbudować starówkę pod turystykę, . Zachęcić młodych do uprawy kajakarstwa, zawody organizować jak za dawnych lat. Turysta ma przyjeżdżać być zadowolony i pieniądze zostawiać. Ruszcie się w tym urzędzie i zacznijcie pracować oraz inwestować bo możliwości są.
Wystarcza chęci i trochę pra