131
12.07.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oooo zbudz
(2022.07.12)

info

0  
  0
Do miasta!!!!!A ty gdzie byłeś, zabrać razem z miastem i twoim stołkiem
(2022.07.12)

info

3  
  0
@biedak 2.0 - W kwestii formalnej, to trzeba ci tu wyjaśnić prawoumysłowy biedaku-duraku, że a) ani Pomnik Odrodzenia XXX-lecia PRL nie jest "sowiecki", ani też b) "prezio miasta" akurat nie dołożył tu z własnej kabony nawet złotówki, bowiem c) kasa na ten najpiękniejszy z elbląskich pomników poszła z Budżetu Obywatelskiego, o czym d) zadecydowali sami mieszkańcy w głosowaniu. Przy czym e) akurat prez. Wróblewski remontowi TEGO pomnika był przeciwny od zawsze i wolał np. chachmęcić kasę pod stołem razem z różnemi piłsudczykóweczkami na lewobudżetowe pomniczki w kształcie nagrobnych katafalków, niż wyremontować to bezdyskusyjne dzieło sztuki; POniał cembalista, jakich wielu, czy jeszcze rozrysować?; #pomnikoMania;
lubie.kefir (2022.07.12)
Panie Prezydencie Port to spółka samorządowa a spółki samorządowe licho Panu wychodza. To może lepiej oddać ten port. Po co ma być tak jak w ciepełku. Klim obnażył a wy dalej nazywacie to perfumerią.
(2022.07.12)

info

16  
  0
" Ostatni przykład to zatwierdzenie 80 proc. podwyżki cen ciepła produkowanego w Elblągu przez Energę Kogeneracja. I za to obrywa prezydent, a przecież EKO to spółka Skarbu Państwa" - a kto zabronił Wróblewskiemu i Słoninie zbudować swoje tańsze źródła ciepła, gdy miasto nie było jeszcze zadłużone, a unijna kasa była w międzyczasie marnotrawiona na chore projekty typu Modrzewina? 80% podwyżki za ciepło to 100 % winy Wróblewskiego
Upadły Harley (2022.07.12)

info

17  
  2
@-portEL. pl / chodzicie na protesty... krzyczycie wolne media... wolność słowa... a komentarze usuwacie. Czy to jest normalne z waszej strony ?
B.B. (2022.07.12)
Ciekawe czy portel wraz z harleyem będą podawać na policję wszystkich tu piszących krytycznie
Lolka (2022.07.12)

info

16  
  0
Tawarisze wy się lepiej zajmijcie ustawieniem śmietników na nakrętki z plastikowych butelek. porobcie sobie przy tych śmietnikach zdjęcia i udawajcie że coś robicie. Gdzie wam do wielkich inwestycji. Głupi mostek elewów z kilku belek i desek jest problem nie do przeskoczenia a co dopiero port. Śmiechu warte. Elbląg potrzebuje poważnych managerów z pomysłami. Wtedy ruszymy do przodu. Bo jak do tej pory to nawet małe mieściny typu Pasłęk czy Malbork idą do przodu a tu jest zastój i dziadostwo. I broń boże nie słuchajcie się omnibusów typu baba w laczkach, motorówka, tancerze czy noszowy. Musi przyjść nowe i to na każdym szczeblu i każdej spółce miejskiej.
warkot davidsona (2022.07.12)

info

18  
  1
Wróbel ty kłamco ty nic nie robisz dla miasta tylko plujesz na Rząd, wszystko ci przeszkadza co robią, więc zamilcz i odejdź na śmietnik historii razem z tymi wszystkimi komuchami przyspawanymi do stołków od dekad blokujących rozwój miasta, i sprzedajcie te swoje nieruchomości co podaliście w majątkach, na przemiał z wami.....
(2022.07.12)

info

20  
  2
@B.B. - To są władcy słowa, w otulinie hipokryzji, albo co
(2022.07.12)