A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oooo zbudz
Do miasta!!!!!A ty gdzie byłeś, zabrać razem z miastem i twoim stołkiem
Panie Prezydencie Port to spółka samorządowa a spółki samorządowe licho Panu wychodza. To może lepiej oddać ten port.
Po co ma być tak jak w ciepełku. Klim obnażył a wy dalej nazywacie to perfumerią.
" Ostatni przykład to zatwierdzenie 80 proc. podwyżki cen ciepła produkowanego w Elblągu przez Energę Kogeneracja. I za to obrywa prezydent, a przecież EKO to spółka Skarbu Państwa" - a kto zabronił Wróblewskiemu i Słoninie zbudować swoje tańsze źródła ciepła, gdy miasto nie było jeszcze zadłużone, a unijna kasa była w międzyczasie marnotrawiona na chore projekty typu Modrzewina? 80% podwyżki za ciepło to 100 % winy Wróblewskiego
@-portEL. pl / chodzicie na protesty... krzyczycie wolne media... wolność słowa... a komentarze usuwacie. Czy to jest normalne z waszej strony ?
Ciekawe czy portel wraz z harleyem będą podawać na policję wszystkich tu piszących krytycznie
Tawarisze wy się lepiej zajmijcie ustawieniem śmietników na nakrętki z plastikowych butelek. porobcie sobie przy tych śmietnikach zdjęcia i udawajcie że coś robicie. Gdzie wam do wielkich inwestycji. Głupi mostek elewów z kilku belek i desek jest problem nie do przeskoczenia a co dopiero port. Śmiechu warte. Elbląg potrzebuje poważnych managerów z pomysłami. Wtedy ruszymy do przodu. Bo jak do tej pory to nawet małe mieściny typu Pasłęk czy Malbork idą do przodu a tu jest zastój i dziadostwo. I broń boże nie słuchajcie się omnibusów typu baba w laczkach, motorówka, tancerze czy noszowy. Musi przyjść nowe i to na każdym szczeblu i każdej spółce miejskiej.
Wróbel ty kłamco ty nic nie robisz dla miasta tylko plujesz na Rząd, wszystko ci przeszkadza co robią, więc zamilcz i odejdź na śmietnik historii razem z tymi wszystkimi komuchami przyspawanymi do stołków od dekad blokujących rozwój miasta, i sprzedajcie te swoje nieruchomości co podaliście w majątkach, na przemiał z wami.....
@B.B. - To są władcy słowa, w otulinie hipokryzji, albo co