UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To zacznij Pan coś w tym kierunku robić. Żeby można go nazywać portem a nie żeby był jeszcze większym parkingiem dla TIR-ów. Mówić to Wy potraficie, gorzej z wykonaniem.


Anuluj