UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To zacznij Pan coś w tym kierunku robić. Żeby można go nazywać portem a nie żeby był jeszcze większym parkingiem dla TIR-ów. Mówić to Wy potraficie, gorzej z wykonaniem.
To zacznij Pan coś w tym kierunku robić. Żeby można go nazywać portem a nie żeby był jeszcze większym parkingiem dla TIR-ów. Mówić to Wy potraficie, gorzej z wykonaniem.