UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli nie macie kasy na rozwoj to nie blokujcie Elblaga, mieszkamcow i jego rozwoju. Tak ciezko was odspawac od stolkow? Historia was oceni.
Realista1
Jesli nie macie kasy na rozwoj to nie blokujcie Elblaga, mieszkamcow i jego rozwoju. Tak ciezko was odspawac od stolkow? Historia was oceni.
Realista1