UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesli nie macie kasy na rozwoj to nie blokujcie Elblaga, mieszkamcow i jego rozwoju. Tak ciezko was odspawac od stolkow? Historia was oceni.

Realista1

Anuluj