UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystkie porty zalewu wlasnie sie rozbudowuja. Mały Frombork za kwote 17mln zl! A Elblag zosanie chyba z tym przekopem jak Himilsbach z angielakim, bo um myslal, ze dostanie wszystko na tacy. Rzad, ktory jest notorycznie krytykowany przez um, mial zrobic przekop, tor wodny, regularnie poglebiany, obrotnice, nowe nadvrzeza. Um myslal, ze dostanie wszystko za darmo i dalej bedzie krytykowal rzad, bo port mu sie nalezy jak psu buda? Slabo, bardzo slabo. Okazuje sie ze um w ogole nie jest przygotowany na przekop. Nie maja pieniedzy i portu tez oddac nie chca. Czyli ma zarastac? Moj sasiad jest ogrodnikiem i ma psa. To jedyne co przychidzi na mysl w tej sytuacji
Ferdek.Schichau