A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Fan_Gargamela_z_PO - Niewiele wiesz o przetargach. Tego się nie reklamuje. Prosty boot internetowy wrzuca ten przetarg każdemu Deweloperowi w tym kraju. A skoro w Elblągu królują firmy spoza miasta tylko się cieszyć, że po układach nie idzie to do kumpla kumpla co ma firmę budowlaną i uważa się za wielkiego Dewelopera.
Kolejny fragment Starego Miasta, po słynnym już "Porta Mare"tuż obok, wystawiony na deweloperską masakrę "pseudo architekturą"! Pytanie - po co były konkursy architektoniczne i opracowania dla tych obszarów? Pazerne Miasto chodzi na pasku PATO DEVELOPERÓW i sprzedaje jak popadnie. .. Bez kompletnie żadnych nowych inwestycji w infrastrukturę drogową - dzięki złym decyzjom lokalizacyjnym, co do mieszkaniówki, strasznie Elbląg jest "dogęszczany", co już skutkuje coraz większymi problemami komunikacyjnymi. A zamiast rozwiazywać te problemy kompleksowo - lepiej rozorać Bazantarnię. .. Harley et consortem niszczą Elbląg!
@Kulinarnie - Kanał Elbląski to po drugiej stronie drużna. Przez Elbląg przepływa rzeka Elbląg.
Myślę 11300zł/m2.
Czy już slyszycie trzask du*y tego szmaciarza pacynki? :D miod na moje uszy!
Szkoda że nie zbudują po drugiej stronie rzeki zabudowy Starego Miasta. To miasto na to zasługuje z taka historią oraz zabudową jak sprzed wojny. To haniebne że władze miasta nie myślą o przyszłości i o atrakcjach turystycznych. Taka starówka za 50 lat byłaby perłą w koronie turystyki Europejskiej. .. Tylko miasta żal. Wyspa spichrzów i jego zabudowa zasługuje na szacunek, kulturę, historię oraz ofiar którzy tu mieszkali i ginęli za Elbląg. Tak sie myśli o przyszłości miasta oraz o tym jak ściagnąc tu tysiace i miliony turystow ktorzy co roku zostawialiby setki tysięcy Euro a także dałoby to zatrudnienie setkom pracownikow gastronomii, rzemieslnikow, pamiatek, grajków etc, etc. .. Szkoda. ..
A miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma. .. wybudują nowe mieszkania i lokale usługowe które będą latami stały do wynajęcia. Tak jak teraz ma to miejsce na połowe Starówki, 1 Maja czy Regal Park. Bez miejsc parkingowych różnego rodzaju działaności nie mają prawa bytu w dziejszych czasach. Dodatkowo na Sarym Mieście to już mieszkańcy nie mają gdzie stawiać swoich aut, nie mówiąc już o pracownikach firm tam umieszczonych. Quo Vaids włodarze Elbląga?
wychodzi 1500zł netto za metr. Metr mieszkania faktycznie wyjdzie około 8000 zł a może więcej
To jak to? Stare Miasto ma przyciągnąć miliony turystów do Elbląga? I mają tutaj pozostawić setki tysięcy euro? Czyli prosty rachunek - każdy turysta wyda w Elblągu poniżej 50 eurocentow, mniej niż dwa złote. To po co nam tacy turyści? Posaniw komentarzy jak widać nie wymaga myślenia, po prostu.
A przspolewki do kiedy miał skończyć, I co, jak zwykle gó. .. ..