UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny fragment Starego Miasta, po słynnym już "Porta Mare"tuż obok, wystawiony na deweloperską masakrę "pseudo architekturą"! Pytanie - po co były konkursy architektoniczne i opracowania dla tych obszarów? Pazerne Miasto chodzi na pasku PATO DEVELOPERÓW i sprzedaje jak popadnie. .. Bez kompletnie żadnych nowych inwestycji w infrastrukturę drogową - dzięki złym decyzjom lokalizacyjnym, co do mieszkaniówki, strasznie Elbląg jest "dogęszczany", co już skutkuje coraz większymi problemami komunikacyjnymi. A zamiast rozwiazywać te problemy kompleksowo - lepiej rozorać Bazantarnię. .. Harley et consortem niszczą Elbląg!

pioan

Anuluj