UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Szkoda że nie zbudują po drugiej stronie rzeki zabudowy Starego Miasta. To miasto na to zasługuje z taka historią oraz zabudową jak sprzed wojny. To haniebne że władze miasta nie myślą o przyszłości i o atrakcjach turystycznych. Taka starówka za 50 lat byłaby perłą w koronie turystyki Europejskiej. .. Tylko miasta żal. Wyspa spichrzów i jego zabudowa zasługuje na szacunek, kulturę, historię oraz ofiar którzy tu mieszkali i ginęli za Elbląg. Tak sie myśli o przyszłości miasta oraz o tym jak ściagnąc tu tysiace i miliony turystow ktorzy co roku zostawialiby setki tysięcy Euro a także dałoby to zatrudnienie setkom pracownikow gastronomii, rzemieslnikow, pamiatek, grajków etc, etc. .. Szkoda. ..