63
23.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po rozpoczęciu prac budowlanych ten odcinek Warszawskiej będzie jednym korkiem w brudzie i syfie stojącym.
(2022.02.23)

info

9  
  2
@koleśnik - Obstawiam że 10 tys za metr
(2022.02.23)
Super lokalizacja po tej stronie rzeki jest biedronka Castorama i szybki wyjazd do Gdańska. Nie trzeba oglądać reszty zapyziałego Elbląga
(2022.02.23)

info

7  
  7
Cena metra kwadratowego za 3 lata dla tej inwestycji przebije 11 tys zł.
(2022.02.23)
No i powiększy się noclegownia Gdańska.
Smutne (2022.02.23)

info

6  
  0
Ciekawi mnie kto tak dziaduje w tych komentarzach, pisząc obrażliwe teksty pod adresem miasta i mieszkańcłw. Jacyś chorzy ? Zazdrośni mieszkańcy spoza miasta ? Załosne to
(2022.02.23)

info

13  
  9
@Emblong to stan umysłu !!!! - weź kredyt, weź leasing, kto zabrania ?
Jacyna (2022.02.23)
Dwa pytania do prezydenta Wróblewskiego będącego viceprezydentem i obecnie prezydentem od wielu lat, czemu ten przetarg dopiero teraz, a nie 5,10,15,czy 20 lat temu, dlaczego zabudowa Elblaga idzie tak wolno, kto jest hamulcowym, komu na tym zależy, by wiele terenów, czy obiektów w mieście było sprzedawanych tzw. osobom prywatnym na dalszy handel, które latami robią tam nic wstrzymując zabudowę Sródmieścia, jak słynny Plac Konstytucji. Dlaczego 1/3 terenów szeroko rozumianego Śródmieścia jest niezagospodarowana 76 lat po wojnie, a na przedmieściach upycha się bloki jeden parę metrów od drugiego / Brama na Modrzewinę, Osiedle Sadowa i Łęczycka, Zw. Jaszczurczego, Neonowa / Jak tak dalej pójdzie to Sródmieście zostanie z tymi placo - łąkami, bo skończy się w naszym mieście popyt na mieszkania własnosciowe. Wielu mieszkańców nie chce mieszkania w bloku, tylko mały domek, ale Ratusz rocznie oferuje po 10 dzialek w przetargu po wysokich cenach. Czyżby 120 tys. miasto tak przerasta ekipę Wróblewskiego, że wszelkimi sposobami dąży by, jak komuś się nie podoba ich prowincjonalne zarządzanie wyjeżdzał, bo władzy małomiasteczkowy klimat najbardziej odpowiada. Krótko mówiąc, do widzenia się panom Nowakom i Wróblewskim za rok po wyborach.
(2022.02.23)

info

14  
  2
Czas na nowy most towarzyszu Wróblewski bo inaczej stracimy pół życia w korkach
Upadły Harley (2022.02.23)

info

9  
  0
Ludzie po prostu chcą zmian, a zmiany są wskazane i czas juz na to, dla zwyklej zdrowotności i zdrowego umyslu i rześkosci powietrza
(2022.02.23)

info

9  
  0