UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma. .. wybudują nowe mieszkania i lokale usługowe które będą latami stały do wynajęcia. Tak jak teraz ma to miejsce na połowe Starówki, 1 Maja czy Regal Park. Bez miejsc parkingowych różnego rodzaju działaności nie mają prawa bytu w dziejszych czasach. Dodatkowo na Sarym Mieście to już mieszkańcy nie mają gdzie stawiać swoich aut, nie mówiąc już o pracownikach firm tam umieszczonych. Quo Vaids włodarze Elbląga?

aafg