A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Emblong to stan umysłu !!!! - Czyżby któryś pan rodem z Elbląga skrzywdził wiecznie zatroskaną panią Joanne dziewice z gdyńskiego pogórza a jej męża pływaka?
@Bsp - Nie każdy musi być taki głupio mądry. Miliony w skali dekady, setki i tysiace w skali roku. E idz i sie napij Specjala.
@Bystry młot - Przy starówce 12500 tyś m2
@Bsp - a nawet dni lub weekendu. .. Pomyśl
Wreszcie dzielnica za rzeką Elbląg zmieni oblicze.
Tym się właśnie różni miasto od wsi. Nie podoba się życie w bloku, nikt nikogo na siłę nie trzyma. I bez przesady. Dzisiejsze osiedla są naprawdę ładne i funkcjonalne.
A teraz zobaczymy jak będzie działał nasz konserwator zabytków. Co za klocki postawią.
To Malbork się lepiej rozwija mają chociaż most 4 pasmowy przez Nogat a u nas a nieudane i sypiące sie
@ja się pytam - Tam oprocz magazynow spichlerzy nie bylo zabytkowej zabudowy.
@Emblong to stan umysłu !!!! - Skąd u Ciebie tyle kompleksów, malorolny