Wybrany wątek opinii

Szkoda że nie zbudują po drugiej stronie rzeki zabudowy Starego Miasta. To miasto na to zasługuje z taka historią oraz zabudową jak sprzed wojny. To haniebne że władze miasta nie myślą o przyszłości i o atrakcjach turystycznych. Taka starówka za 50 lat byłaby perłą w koronie turystyki Europejskiej. .. Tylko miasta żal. Wyspa spichrzów i jego zabudowa zasługuje na szacunek, kulturę, historię oraz ofiar którzy tu mieszkali i ginęli za Elbląg. Tak sie myśli o przyszłości miasta oraz o tym jak ściagnąc tu tysiace i miliony turystow ktorzy co roku zostawialiby setki tysięcy Euro a także dałoby to zatrudnienie setkom pracownikow gastronomii, rzemieslnikow, pamiatek, grajków etc, etc. .. Szkoda. ..
(2022.02.23)
To jak to? Stare Miasto ma przyciągnąć miliony turystów do Elbląga? I mają tutaj pozostawić setki tysięcy euro? Czyli prosty rachunek - każdy turysta wyda w Elblągu poniżej 50 eurocentow, mniej niż dwa złote. To po co nam tacy turyści? Posaniw komentarzy jak widać nie wymaga myślenia, po prostu.
Bsp (2022.02.23)
@Bsp - Nie każdy musi być taki głupio mądry. Miliony w skali dekady, setki i tysiace w skali roku. E idz i sie napij Specjala.
(2022.02.23)
@Bsp - a nawet dni lub weekendu. .. Pomyśl
(2022.02.23)
Powrót do komentarzy