UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jak to? Stare Miasto ma przyciągnąć miliony turystów do Elbląga? I mają tutaj pozostawić setki tysięcy euro? Czyli prosty rachunek - każdy turysta wyda w Elblągu poniżej 50 eurocentow, mniej niż dwa złote. To po co nam tacy turyści? Posaniw komentarzy jak widać nie wymaga myślenia, po prostu.
Bsp