UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny fragment Starego Miasta, po słynnym już "Porta Mare"tuż obok, wystawiony na deweloperską masakrę "pseudo architekturą"! Pytanie - po co były konkursy architektoniczne i opracowania dla tych obszarów? Pazerne Miasto chodzi na pasku PATO DEVELOPERÓW i sprzedaje jak popadnie. .. Bez kompletnie żadnych nowych inwestycji w infrastrukturę drogową - dzięki złym decyzjom lokalizacyjnym, co do mieszkaniówki, strasznie Elbląg jest "dogęszczany", co już skutkuje coraz większymi problemami komunikacyjnymi. A zamiast rozwiazywać te problemy kompleksowo - lepiej rozorać Bazantarnię. .. Harley et consortem niszczą Elbląg!

pioan