UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda że nie zbudują po drugiej stronie rzeki zabudowy Starego Miasta. To miasto na to zasługuje z taka historią oraz zabudową jak sprzed wojny. To haniebne że władze miasta nie myślą o przyszłości i o atrakcjach turystycznych. Taka starówka za 50 lat byłaby perłą w koronie turystyki Europejskiej. .. Tylko miasta żal. Wyspa spichrzów i jego zabudowa zasługuje na szacunek, kulturę, historię oraz ofiar którzy tu mieszkali i ginęli za Elbląg. Tak sie myśli o przyszłości miasta oraz o tym jak ściagnąc tu tysiace i miliony turystow ktorzy co roku zostawialiby setki tysięcy Euro a także dałoby to zatrudnienie setkom pracownikow gastronomii, rzemieslnikow, pamiatek, grajków etc, etc. .. Szkoda. ..