51
09.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Lek...aż - Tak Trójca Święta w jednej osobie. Buahhhha!
LucynaŁupina (2022.02.09)
Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.
(2022.02.09)
Oczywiscie pozabierac progi zwalniajace na saperow tam juz nie ma szkol sa sa zbyteczne.
(2022.02.09)

info

17  
  4
6 metrow rozumiesz? Trudno ale dzialaczke bedziesz musial oddac pod pas.
(2022.02.09)
super tylko niech na kosciuszki zrobią odrazu jakies rondo bo za chwile tam sie korkuje jak postwicie swiatła
aaasss (2022.02.09)

info

10  
  1
@TeofiISkorupa - Takie podszywanie się pod kogoś to zwyczajne świństwo do tego jeszcze bardzo głupie.
TeofilSkorupa (2022.02.09)
@LucynaŁupina - Dokładnie a Polska będzie wreszcie Polską
TeofilSkorupa (2022.02.09)
niech ktoś pojedzie do Włoch lub choćby do Londynu i zobaczy jak szerokie są tam ulice to nie trzeba będzie nic przebudowywać, skąd w tym Elblagu te sovieckie pomysły na ulice niczym pasy startowe lotniska, ta ulica może już teraz być dwukierunkowa i powinna nią być już od lat
Uinb (2022.02.09)
@okoniowaty - Dzialkowcy tylko dzierzawia teren, takze musza oddac jak trzeba
(2022.02.09)
Tylko nie tak jak na moście Wyszyńskiego namalować po środku linia ciągła i powiedzieć ulica dwukierunkowa.
Laudaa.. (2022.02.09)

info

9  
  0