A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Lek...aż - Tak Trójca Święta w jednej osobie. Buahhhha!
Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.
Oczywiscie pozabierac progi zwalniajace na saperow tam juz nie ma szkol sa sa zbyteczne.
6 metrow rozumiesz? Trudno ale dzialaczke bedziesz musial oddac pod pas.
super tylko niech na kosciuszki zrobią odrazu jakies rondo bo za chwile tam sie korkuje jak postwicie swiatła
@TeofiISkorupa - Takie podszywanie się pod kogoś to zwyczajne świństwo do tego jeszcze bardzo głupie.
@LucynaŁupina - Dokładnie a Polska będzie wreszcie Polską
niech ktoś pojedzie do Włoch lub choćby do Londynu i zobaczy jak szerokie są tam ulice to nie trzeba będzie nic przebudowywać, skąd w tym Elblagu te sovieckie pomysły na ulice niczym pasy startowe lotniska, ta ulica może już teraz być dwukierunkowa i powinna nią być już od lat
@okoniowaty - Dzialkowcy tylko dzierzawia teren, takze musza oddac jak trzeba
Tylko nie tak jak na moście Wyszyńskiego namalować po środku linia ciągła i powiedzieć ulica dwukierunkowa.