Wybrany wątek opinii
Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
9
@LucynaŁupina - Dokładnie a Polska będzie wreszcie Polską
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@TeofilSkorupa - Wracaj do fromborka bo kończy ci się przepustka i będzie obchód
Do moderacji
Odpowiedz
0
0