Wybrany wątek opinii

Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?
LucynaŁupina (2022.02.09)
@LucynaŁupina - Dokładnie a Polska będzie wreszcie Polską
TeofilSkorupa (2022.02.09)
@TeofilSkorupa - Wracaj do fromborka bo kończy ci się przepustka i będzie obchód
(2022.02.12)
Powrót do komentarzy