UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niech ktoś pojedzie do Włoch lub choćby do Londynu i zobaczy jak szerokie są tam ulice to nie trzeba będzie nic przebudowywać, skąd w tym Elblagu te sovieckie pomysły na ulice niczym pasy startowe lotniska, ta ulica może już teraz być dwukierunkowa i powinna nią być już od lat
Uinb