Wybrany wątek opinii
niech ktoś pojedzie do Włoch lub choćby do Londynu i zobaczy jak szerokie są tam ulice to nie trzeba będzie nic przebudowywać, skąd w tym Elblagu te sovieckie pomysły na ulice niczym pasy startowe lotniska, ta ulica może już teraz być dwukierunkowa i powinna nią być już od lat
Do moderacji
Odpowiedz
5
12
@Uinb - Nie może, bo dziad-kowcy parkują autka na krawędzi pasa i dwustronna robi się nieprzejezdna. Gdybyś postawił im zakaz, to by protestowali. Powycinasz działeczki - nie będzie komu protestować.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Uinb - W naszym kraju obowiązują inne przepisy odnośnie budowy drug inne warunki. I nie porównuj wąskim dróg w centrum Londynu do tej ul. trzynastego pułku
Do moderacji
Odpowiedz
1
2