UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.
Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.