UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.


Anuluj