Wybrany wątek opinii
Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.
Do moderacji
Odpowiedz
7
19
6 metrow rozumiesz? Trudno ale dzialaczke bedziesz musial oddac pod pas.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2