Wybrany wątek opinii

Uważam że ulica jest na tyle szeroka i zbędne jest by ją przebudowywano. Wystarczy by ograniczono na tym odcinku szybkość a auta spokojnie pomieszczą się między sobą by się wyminąć.
(2022.02.09)
6 metrow rozumiesz? Trudno ale dzialaczke bedziesz musial oddac pod pas.
(2022.02.09)
Powrót do komentarzy