Wybrany wątek opinii

Tylko szeroko a nie jak zwykle bubel będzie gdzie dwa autobusy na zakrecie sie nie wyminął. A i górke czyli wzniesienie mniej strome prosze zrobic bo zimą będzie katastrofa!!!!!
(2022.02.09)
A nie chcesz windy i tunelu? :-))))))))))))))))))))))))))))
podnośnia (2022.02.09)
Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.
okoniowaty (2022.02.09)
@okoniowaty - Dzialkowcy tylko dzierzawia teren, takze musza oddac jak trzeba
(2022.02.09)
No to spróbuj ruszyć działkowców :)
okoniowaty (2022.02.09)
Powrót do komentarzy