Wybrany wątek opinii
Tylko szeroko a nie jak zwykle bubel będzie gdzie dwa autobusy na zakrecie sie nie wyminął. A i górke czyli wzniesienie mniej strome prosze zrobic bo zimą będzie katastrofa!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
24
17
A nie chcesz windy i tunelu? :-))))))))))))))))))))))))))))
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@okoniowaty - Dzialkowcy tylko dzierzawia teren, takze musza oddac jak trzeba
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
No to spróbuj ruszyć działkowców :)
Do moderacji
Odpowiedz
9
2