UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko nie tak jak na moście Wyszyńskiego namalować po środku linia ciągła i powiedzieć ulica dwukierunkowa.
Laudaa..
Tylko nie tak jak na moście Wyszyńskiego namalować po środku linia ciągła i powiedzieć ulica dwukierunkowa.
Laudaa..