Wybrany wątek opinii

Brawo PIS, za tak wspaniały pomysł. Szkoda, że PO na to nie wpadło, a rządziło 8 lat i mafie vatowskie mieli, pincetplus nie dawali, a PO to tylko sobie brali. A PiS przynajmniej miskę ryżu nam obiecał. Będziemy syci i szczęśliwi w Nowym Ładzie.
TeofiISkorupa (2022.02.09)
@TeofiISkorupa - Brawo PO i Pan Prezydent. PiS nie daje pieniędzy miastu a ulica będzie. Tak chociaż raz bije brawo Panu Witoldowi.
Teofil bez gumofil (2022.02.09)
@Teofil bez gumofil - To nie pisze ten Teofil
Ploterek (2022.02.09)
@TeofiISkorupa - Rzygać się chce na te twoje wypociny
(2022.02.09)
@TeofiISkorupa - Takie podszywanie się pod kogoś to zwyczajne świństwo do tego jeszcze bardzo głupie.
TeofilSkorupa (2022.02.09)
@TeofiISkorupa - Ludzie przecież to jest szydera z PoPisu. Czas wyleczyć się z celowej polaryzacji, wówczas odczytacie żart.
Wojteksmsak (2022.02.09)
@Teofil bez gumofil - PiS nie daje pieniędzy miastu bo miasto szczeka na rząd. To działa w dwie strony.
Janusz Nosacz (2022.02.09)
Powrót do komentarzy