Wybrany wątek opinii
Brawo PIS, za tak wspaniały pomysł. Szkoda, że PO na to nie wpadło, a rządziło 8 lat i mafie vatowskie mieli, pincetplus nie dawali, a PO to tylko sobie brali. A PiS przynajmniej miskę ryżu nam obiecał. Będziemy syci i szczęśliwi w Nowym Ładzie.
Do moderacji
Odpowiedz
32
53
@TeofiISkorupa - Brawo PO i Pan Prezydent. PiS nie daje pieniędzy miastu a ulica będzie. Tak chociaż raz bije brawo Panu Witoldowi.
Do moderacji
Odpowiedz
28
16
@Teofil bez gumofil - To nie pisze ten Teofil
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@TeofiISkorupa - Rzygać się chce na te twoje wypociny
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@TeofiISkorupa - Takie podszywanie się pod kogoś to zwyczajne świństwo do tego jeszcze bardzo głupie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@TeofiISkorupa - Ludzie przecież to jest szydera z PoPisu. Czas wyleczyć się z celowej polaryzacji, wówczas odczytacie żart.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Teofil bez gumofil - PiS nie daje pieniędzy miastu bo miasto szczeka na rząd. To działa w dwie strony.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5