A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@okoniowaty - by najmniej :D:D:D
A nie chcesz windy i tunelu? :-))))))))))))))))))))))))))))
Rondo tam. zrobcie bo znowu zakorkowana będzie!
Zobaczcie przy okazji co się dzieje na świecie - wolnemedia. net/policja-i-wojsko-w-kanadzie-przechodza-na-strone-protestujacych/
Ile lat się nad tym głowili. Teraz dzięki przekopowi wszystko w Elblągu będzie lepsze : i drogi lepsze, i praca lepsza, pensja lepsza, turystyka lepsza. Może ludzie w końcu też będą ludźmi ?
Dla niedoinformowanych: Teofil Skorupa = Robert Koliński :))))(z rozdwojeniem jaźni? :O )- ciekawe kogo znowu nasz troll-spam-towarzysz powoła do życia; )nie karmcie trolli please
Taaa tunel wykopią, albo myślisz, że działkowcy oddadzą kawałek terenu?? Będzie ciut szerzej kosztem wąskiego już teraz chodnika, i stromo tak jak teras jest.
Jarasz się tym Kolińskim.
A jeszcze bym zasugerował, że oprócz "Teofila K. ", "LucynaŁupina"to też towarzysz K. ale brzydzę się donosicielstwem i anonimowością :)
@TeofiISkorupa - Rzygać się chce na te twoje wypociny