A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tylko nie po obecnym śladzie, 13 Pułku, tylko z jednym skrętem w Saperów, trzeba wyprostować jezdnię
@okoniowaty - Przy najmniej, to nie to samo co bynajmniej
@okoniowaty - by najwięcej
@TeofiISkorupa - Ludzie przecież to jest szydera z PoPisu. Czas wyleczyć się z celowej polaryzacji, wówczas odczytacie żart.
Jest wieli ważniejszych inwestycji
I bardzo dobrze
Jeszcze poszerzyć Bema do dwóch pasów w stronę miasta, w miejscu sadzawki zrobić rondo, wyrównać Mierosławskiego i korki znikną. Taką mam koncepcję.
Nareszcie pomyśleli. Bema co dzień zakorkowana co spowodowało by klęskę dla służb ratunkowych z nowego punku stacjonowania.
No to spróbuj ruszyć działkowców :)
Tak macie rację po 1.błąd ort. po drugie przejęzyczyłem się, chodziło mi o przynajmniej.