51
09.02.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko nie po obecnym śladzie, 13 Pułku, tylko z jednym skrętem w Saperów, trzeba wyprostować jezdnię
(2022.02.09)

info

5  
  1
@okoniowaty - Przy najmniej, to nie to samo co bynajmniej
Szejk Ali (2022.02.09)
@okoniowaty - by najwięcej
(2022.02.09)
@TeofiISkorupa - Ludzie przecież to jest szydera z PoPisu. Czas wyleczyć się z celowej polaryzacji, wówczas odczytacie żart.
Wojteksmsak (2022.02.09)
Jest wieli ważniejszych inwestycji
(2022.02.09)

info

2  
  6
I bardzo dobrze
Er (2022.02.09)

info

8  
  2
Jeszcze poszerzyć Bema do dwóch pasów w stronę miasta, w miejscu sadzawki zrobić rondo, wyrównać Mierosławskiego i korki znikną. Taką mam koncepcję.
(2022.02.09)

info

6  
  4
Nareszcie pomyśleli. Bema co dzień zakorkowana co spowodowało by klęskę dla służb ratunkowych z nowego punku stacjonowania.
Nareszcie (2022.02.09)

info

7  
  0
No to spróbuj ruszyć działkowców :)
okoniowaty (2022.02.09)
Tak macie rację po 1.błąd ort. po drugie przejęzyczyłem się, chodziło mi o przynajmniej.
okoniowaty (2022.02.09)