A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@tyhh - Dlaczego tyle minusów? Czyżby nie każdy zauważył prześmiewczy charakter tego posta?
pracowałam ciężko na swoje mieszkanie 15 lat a ty bezczelnie narzekasz na darmowe mieszkanie, jak się nie podoba darmowe to kup apartament i będzie git.
To norma niedoszacowane przetargi w UM. Urzędnicy myślą, że ktoś będzie dokładał do interesu. .. .
@Mjr.Tom - Masz rację. Mieszkam w zbk. Nic nie robią czynsz porażka. 3 osoby 54 metry 800 zł. Do tego prąd. Gaz w kwocie ok 260 zł co 2 mce bo woda na gaz porażka. .. Bloki się sypią, mieszkanie osiada i ściany pękają. Szkoda gadać. ..
Czynsze i tak są wysokie jak się nie znasz nie komentuj !!! nic ZBK nie robi nawet nikt nie sprząta. Płacę 500 zł za 2 osoby. Blok się rozpada, dach przecieka, ciepło ucieka takie mury, pleśń z która nie można wygrać !!
To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )
@angelraf - Narzekać to ty potrafisz. Dlaczego zawczasu o tym nie pomyślałeś by zmienić swoją sytuację lokalowo-socjalną?
By mieć lepsze warunki (aniżeli o tych, których piszesz)trzeba włożyć trochę wysiłku i zdobyć się na wyrzeczenia.
Z ZBK zawsze można zrezygnować wziąć kredyt i kupić coś porządnego.
Ps. Mam ten sam metraż, co ty, płacę połowę tego a na warunki złego słowa nie powiem.
@Tak jest - Czy ja wiem ? Może w owym "poczekaniu"jest metoda? Znafcy wieszczą że teraz banieczka (która)pęka i ceny nieruchomości polecą o ok. 30
Bida? Moi rodzice nie mogli sobie pozwolić na własne mieszkanie za czasów zacnych, mało osób miało mieszkania własnościowe. W sklepach kolejki, za niczym. To była bieda. A teraz ci biedni, to Seszele i Zanzibar
@angelraf - Kupując mieszkanie wybrałem Sielankowskie zupełnie nieświadomie. Teraz po latach widzę, jak dobrze zrobiłem. Zieleńce zadbane, klatki zadbane, czynsze niskie, w pełni zdalne odczyty liczników, dostęp do odczytów i wszystkich spraw bieżących za pośrednictwem strony internetowej. Jak coś się zepsuje i zgłosisz, to już na drugi dzień przybywa ekipa serwisowa. Parkingi ze szlabanami i monitorowane z kilku stron. W koło siebie mam przynajmniej 3 place zabaw dla dzieci z nowym sprzętem i odgrodzone. Niedawno zainstalowano przy większości bloków windy dla wózków inwalidzkich.