UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )

Mama

Anuluj