UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )
Mama
To może trzeba się zorientować trochę ze 30% wartości mieszkania trzeba wpłacić! Dziecioroby i bezrobotni to raczej nie maja takiej kwoty w banku; )
Mama